slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 499 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 980 zł/m2. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim odremontowanym i estetycznie wykończonym wnętrzem: korytarz + łazienka + 2 pokoje + jadalnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są przepięknie umeblowane. Ciekawostką jest wydzielona część pod patio. Rodziny posiadające samochód docenią zamknięty parking (wjazd na pilota).

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu licznych punktów usługowych, szkół, uczelni, drogerii, dyskontów popularnych sieci, sklepów, a także terenów zielonych, parków, stawów i jezior. Na miłośników rozrywki czekają restauracje, hotele, modnych bary, kina i teatry. To wyjątkowa i niezwykle poszukiwana na rynku okolica.

Zainteresowanych zakupem tego luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-587)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl