nowoczesny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 599 000 zł (11 878 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu z 2019 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 50,43 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Szóste piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją na terenie niewielkiego, prestiżowego, zamkniętego i monitorowanego osiedla. W pobliżu pełna infrastruktura. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje miejsce postojowe i wyposażenie widoczne na zdjęciach. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1291)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl