nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 645 500 zł (9 710 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2015 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 66,48 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym, prestiżowym, eleganckim i przestronnym wnętrzem wykończonym na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się też wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją w malowniczej, cichej i spokojnej dzielnicy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum (kwadrans). Wokół cisza i spokój. W pobliżu tereny zielone. Miejsca parkingowe na zewnątrz budynku. Pełna infrastruktura w okolicy. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż ujmuje zabudowę kuchni wraz z wyposażeniem. Pozostałe meble do uzgodnienia. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– pokój
– antresola
– łazienka
– przedpokój.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1361)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl