nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 550 000 zł (9 091 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,5 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną. Wokół dużo zieleni. Z okien rozpościerają się nieprawdopodobnie piękne widoki na góry. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + balkon + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaży przynależy ponadto praktyczne pomieszczenie piwniczne oraz miejsce parkingowe pod drewnianą wiatą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży częściowo umeblowany. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład światłowodowy internet czy instalacja alarmowa. Warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament posiada świadectwo energetyczne.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26401)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl