slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2009, a także imponująca cena 999 900 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 81,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 239 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu (klimatyzacja). Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością aż dwa miejsca parkingowe (jedno w garażu podziemnym, drugie na zewnątrz przed budynkiem). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń na 2 piętrach (trzecim oraz czwartym):
KONDYGNACJA I: łazienka + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA II: łazienka + 2 sypialnie + hol.
Na tarasie ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamontowano markizy elektryczne, a w oknach od wewnętrznej strony żaluzje. Warto jeszcze podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zostało umeblowane oraz wyposażone w dobrej jakości sprzęt. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją elitarną lokalizacją w znanej i nobilitującej inwestycji deweloperskiej. Teren jest przepięknie zagospodarowany, ogrodzony i nadzorowany przez ochronę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26991)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl