umeblowany i urządzony salon w luksusowym apartamencie w Katowicach na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Katowicach

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w Katowicach (śląskie) za 540 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku z 1904 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi rekordowe 108 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w świetnie usytuowanej dzielnicy z szybkim dojazdem do centrum. Nieopodal znajduje się Park Śląski, a także słynne centrum handlowe. Ponadto do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica i miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament na wynajem ogrzewany jest gazowo za pomocą pieca renomowanego producenta. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców i ich dobytku jest zaawansowana instalacja alarmowa a także solidne, antywłamaniowe drzwi i okna. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu jest najwyższy standard wykończenia oraz najlepszego gatunku materiały, jak na przykład marmur, dąb, gres oraz trawertyn. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: kuchnia + balkon + salon + przedpokój + garderoba + łazienka + sypialnia. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (120-13563)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02