nowoczesny salon w prestiżowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 660 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu liczy 48 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament mieści się w niezwykle prestiżowej okolicy, w sercu krakowskiego Starego Podgórza, na monitorowanym oraz ogrodzonym terenie. Nieopodal Bulwary Wiślane, aleje spacerowe, liczne sklepy, markety znanych marek oraz wykwintne restauracje.

Luksusowy apartament może stanowić dobrą propozycję na późniejszy wynajem, zarówno krótko, jak i długoterminowy. Co więcej – istnieje możliwość kupna strony internetowej przygotowanej pod wynajem krótkoterminowy z bazą klientów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony (pościel, ręczniki, naczynia) w rzadko spotykanym, wysokim standardzie. Tylko najlepsze gatunkowo materiały i surowce. Całość zaprojektowana przez znanych, profesjonalnych, krakowskich architektów.

Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: salon + balkon + aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + łazienka. Powyższy opis ekskluzywnego apartamentu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabela Jaśkiewicz (licencja nr: 23416). Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu i do współpracy. (189-469)

Kontakt:
e-mail: s.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 515 539 674