nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 645 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 48 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ.

Ekskluzywny apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną i elitarną lokalizacją . Blisko stąd zarówno do Kazimierza, na Wawel, jak i na Rynek Główny. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją antywłamaniowe drzwi wejściowe. Luksusowy apartament wyróżnia się jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem. Ekskluzywny apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Wszystko w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszej klasy materiałów.

Luksusowy apartament składa się z: salonu + balkonu + sypialni + łazienki + aneksu kuchennego. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-151)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242