po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 350 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 52 metry kwadratowe. Ekspozycja okien w kierunku: południowo-zachodnim. Ekskluzywny apartament ogrzewany z sieci miejskiej.

Luksusowy apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony i umeblowany, jak na zdjęciu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone w niecodziennie wysokim standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego gatunku. Tworzą je:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka.

Duża zaletą luksusowego apartamentu jest jego elitarna, atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu pełnej infrastruktury: sklepów, przedszkoli, wielu punktów usługowo-handlowych, stacji benzynowej, aptek, przychodni zdrowia itp. Długą listę atutów ekskluzywnego apartamentu zamyka duży taras z częścią zieloną. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-167)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362