luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu w okolicach Legnicy na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy

Luksusowy apartament trzypokojowy w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 330 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 56,97 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament ekonomiczny w utrzymaniu. Do luksusowego apartamentu przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z większością wyposażenia. Ekskluzywny apartament w bardzo wysokim standardzie wykończony z materiałów najlepszego sortu. Wnętrze niezwykle komfortowe. Luksusowy apartament składa się z dwóch stref:
STREFA DZIENNA, gdzie znajdziemy kuchnię + balkon + salon + przedpokój
STREFA NOCNA,gdzie znajdziemy: 2 sypialnie + łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań jak choćby sterowane radiowo rolety zewnętrzne czy ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament zaprojektowany oraz zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1422)

Kontakt:
Tel. +48 511 475 580