przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w okolicach Szczecina

Apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 385 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 78,6 metra kwadratowego. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku.

Osoby posiadające samochód z pewnością ucieszy fakt, że w pobliżu ekskluzywnego apartamentu znajduje się wiele miejsc parkingowych. Luksusowy apartament o słonecznym, widnym i jasnym wnętrzu wykończonym w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: salon + łazienka z wc + taras + pokój + jadalnia + kuchnia + korytarz
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: 2 łazienki + sypialnia.
Ponadto do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z meblami kuchennymi w zabudowie oraz kompletny sprzętem AGD (w cenie). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. (170-1420)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780