luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu w Suwałkach na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Suwałkach

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w Suwałkach (podlaskie) za 450 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 92 metry kwadratowe. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją na elitarnym, zamkniętym osiedlu pośród zieleni. Blisko stąd do szkół, przedszkoli, placów zabaw, wielu sklepów itp.

Ekskluzywny apartament wykończony w najwyższym standardzie i przy użyciu materiałów z najwyższej półki. We wnętrzu króluje styl glamour ze spójną. nie narzucającą się, jasną kolorystyką i białą boazerią w angielskim stylu. Na uwagę zasługuje również niezwykle oryginalne oświetlenie punktowe, a w strefie dziennej luksusowego apartamentu również sufity podwieszane z modnymi żyrandolami a także kinkietami.

Ekskluzywny apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń: salonu + balkonu + aneksu kuchennego + łazienki + 3 sypialni + holu. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem, meblami oraz sprzętem RTV/AGD. Osoby zmotoryzowane ucieszy fakt, że przed budynkiem mieści się obszerny parking. Wraz z ekskluzywnym apartamentem istnieje opcja dokupienia miejsca garażowego.

Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-751)

Kontakt:
e-mail: wsadlowska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 512 012 097