luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Tczewie

Apartament do sprzedaży w Tczewie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Tczewie (pomorskie) za 239 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 47,54 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament wyróżnia się swoją malowniczą i atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni, sklepów, dyskontów, marketów oraz stacji paliw. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica.

Dużym atutem luksusowego apartamentu jest ujęte już w cenie umeblowanie kuchenne wraz ze sprzętem AGD, szafą typu komandor oraz zabudowami sypialni i pokoju. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka. Zapraszam do obejrzenia ekskluzywnego apartamentu.

Luksusowy apartament objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (087-1825)

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441