slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zakopane (okolice)

Apartament do sprzedaży Zakopane (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zakopanego (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 1,099 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 40 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 27 475 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom, którzy nade wszystko oczekują życia na światowym poziomie w otoczeniu luksusów i prestiżu. To również doskonała propozycja dla zamożnych inwestorów chcących ulokować swoje pieniądze w sposób bezpieczny oraz pewny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może jedną z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce lokalizacji – tuż obok znanych i lubianych Krupówek, na szczycie pięknej Gubałówki. Amatorzy pieszych wędrówek docenią na pewno pobliskie szlaki turystyczne, Dolina Kościeliska i Dolina Chochołowska. Wielbicieli białego szaleństwa z kolei zainteresuje stacja Szymaszkowa. W częściach wspólnych elitarnego kompleksu o charakterze condo hotel mieszczą się: bawialnia dla dzieci, basen, sale konferencyjne, restauracje, strefę SPA etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim bogatym i komfortowym wnętrzem zapewniającym swoim domownikom życie na światowym poziomie:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + strefa kuchenna + balkon + pokój dzienny;
WYŻSZA KONDYGNACJA: sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest w tym momencie wynajmowany całorocznie z dochodem 5 858 złotych/m-c brutto. Z okien roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na góry. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1411)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl