slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra

Apartament do sprzedaży Zielona Góra

Luksusowy apartament na sprzedaż w Zielonej Górze (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 440 tys. zł i powierzchnia 63,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południe – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2006 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 897 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa futurystycznym projektem wnętrza, przestronnością oraz wygodnym rozkładem. Znajdziemy tu:
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– przedpokój;
– łazienkę z wc;
– salon;
– garderobę.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją. Wokół rozciągają się przepiękne tereny zielone, a także elitarna zabudowa jednorodzinna. Na szczęście okolica bogata jest również w liczne kawiarnie, szkoły, przedszkola, sklepy i ośrodki edukacyjne.

WGN zaprasza na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż po uprzednim kontakcie mejlowym. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Więcej banków w jednym miejscu, polecamy. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1980)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl