slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielnej Góry (lubuskie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 329 000 zł (5 062 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1940 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 65 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring), jak i najwyższy komfort na europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje doskonałą lokalizacją. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu zadbanym i eleganckim wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + kuchnia + 2 pokoje + łazienka z wc + hall;
KONDYGNACJA 1: garderoba + sypialnia.
Dodatkowo mamy dostęp do pomieszczenia piwnicznego oraz pomieszczenia strychowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-668)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl