slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 57 m2 z podziałem na trzy pokoje w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim wysublimowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: balkon + aneks kuchenny + łazienka + salon + sypialnia + pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa ponadto oryginalnym i energooszczędnym oświetleniem typu LED. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom i całym rodzinom wysoki stopień komfortu (ogrzewanie podłogowe + umeblowanie) i bezpieczeństwa. Zmotoryzowani docenią przynależne miejsce postojowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza: punktów usługowych, sklepów, klubów fitness, szkół, przedszkoli etc. Wokół rozciągają się imponujący tereny rekreacyjne. Blisko do centrum. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do majętnych najemców, którzy szukają prestiżu, komfortu i wygody. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13982)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl