slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na 1 piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50,12 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum (Rynek). Wokół wszystkie udogodnienia: sklepy, restauracje, przychodnie zdrowia, apteki, termy solankowe, kluby fitness, punkty usługowe oraz przepiękne tereny zielone. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do zamożnych wielbicieli czaru dawnych kamienic. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa gustownie zaaranżowanym w eleganckim stylu wnętrzem:
– pokój dzienny;
– balkon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsca parkingowe przy budynku. Wszystkim z kolei przyda się funkcjonalna piwnica. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14386)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl