slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Luksusowy apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2016 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na północny zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 37,43 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego” w formie notarialnej przez co najmniej rok. Luksusowy apartament na wynajem dedykowany zamożnym, młodym małżeństwom oraz dobrze sytuowanym osobom ceniącym najwyższy standard, wygodę i zielone otoczenie. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje poczucie bezpieczeństwa (domofon) oraz najwyższy standard życia. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa słonecznym balkonem oraz zaaranżowanym w nowoczesnym stylu i w skandynawskim designie wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny łazienka z wc + aneks kuchenny + balkon + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji. W niedalekiej odległości bogate zaplecze handlowo-usługowe, jak np. apteki, punkty usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły, parki, szpital, aleje do spacerowania, plenerowe siłownie, place zabaw dla dzieci. Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 800 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-600)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl