slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50,88 m2 z podziałem na dwa pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament na wynajem łącznie z ujętą w cenie opłatą za miejsce postojowe. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa już od przekroczenia progu swoim zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów, przestronnym wnętrzem. Na wielbicieli nowoczesnych rozwiązań czeka światłowód. Rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na wynajem jest wyposażony, słoneczny oraz cichy. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się doskonałą lokalizacją na terenie nowego osiedla. Luksusowy apartament do wynajmu całkowicie nowy.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3500)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl