slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 65 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do wynajmu urzeka już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym i nowoczesnym wnętrzem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce parkingowe. Wszyscy natomiast docenią praktyczną komórkę lokatorską. Luksusowy apartament na wynajem dotychczas nie był wynajmowany. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
– korytarz
– hol
– 2 sypialnie.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duży komfort dzięki rozprowadzonej instalacji klimatyzacji + ogrzewaniu podłogowemu. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się na zamkniętym terenie z przepięknymi terenami zielonymi. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5490)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl