slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 64 m2 z podziałem na dwa pokoje w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2014 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o wyposażeniu hotelowym na okres co najmniej jednego roku. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa 2 tys. złotych.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoją znakomitą lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu. Wokół rozwinięta infrastruktura:
– place rekreacyjne dla dzieci;
– obiekty fitness;
– parki;
– lasy;
– restauracje;
– sklepy;
– przedszkola;
– szkoły;
– przychodnie lekarskie;
– apteki;
– szpitale.
Właścicieli aut zainteresuje z pewnością garaż.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa ponadto wykończonym ogrodem, ekskluzywnym wnętrzem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-24463)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl