slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43 m2 z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany zamożnym singlom lub dobrze sytuowanym parom. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa doskonałą lokalizacją w cichej i pełnej zieleni okolicy. Niedaleko bogate zaplecze handlowo-usługowe: markety, sklepy, dyskonty znanych sieci, stacje benzynowe, punkty usługowe. Posiadaczy aut ucieszy przynależne miejsce postojowe.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje wykończonym w najwyższym standardzie wnętrzem zapewniającym przyszłym najemcom wysoki komfort życia i bezpieczeństwo. Znajdziemy tu, dla przykładu, ciekawy i nowatorski system ukrytych drzwi. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny. Wnętrze jest kameralne i słoneczne. Dominuje tu nowoczesny design. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z estetycznie wykończonym ogrodem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14307)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl