fragment komfortowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Zielona Góra (okolice)

Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 000 zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu to 108,56 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym (lokal usługowy). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
STREFA MIESZKALNA: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój
STREFA KOMERCYJNA: powierzchnia handlowo usługowa.
Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest estetycznie wykończone, czyste, zadbane i odremontowane. Dodatkowo do dyspozycji przyszłych najemców jest pomieszczenie gospodarcze i magazynowe, kuchnia i wc.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-31)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl