po lewej salon, po prawej hall w luksusowym apartamencie na wynajem Katowice-okolice

Apartament do wynajmu Katowice (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 51 metrów kwadratowych. IV piętro w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany i wyposażony, dotychczas nie zamieszkały. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkola, targu, sklepów, apteki itp. to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej rok przez maksymalnie pięć osób. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu dla firm ewentualnie jako najem okazjonalny.  Za dodatkową odpłatnością możliwość wynajmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4379)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl

x (x)