slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Konin

Apartament do wynajmu Konin

Luksusowy apartament na wynajem w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,1 tys. zł/m-c,ale też komfortową powierzchnią 32 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu w opcji z doposażeniem pod konkretne potrzeby nowego najemcy. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok (z możliwością przedłużenia). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od przekroczenia progu estetycznie zadbanym, nowym i dotychczas przez nikogo nie zamieszkałym wnętrzem.
Znajdziemy tu: sypialnię + pokój dzienny + balkon + aneks kuchenny + przedpokój + łazienkę z wc. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest przynależna komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym, niepalącym klientom bez zwierząt.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje doskonałą lokalizacją nieopodal centrum i pełnej infrastruktury miejskiej. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady A2 i innych ciągów komunikacyjnych. Ekskluzywny apartament na wynajem wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Masz pytania dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-534)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl