przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 2 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 54 metrów kwadratowych. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– łazienka
– sypialnia
– balkon
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są odświeżone, kompletnie umeblowane i wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja blisko licznych sklepów oraz punktów usługowo-handlowych.  W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja do uzgodnienia z właścicielem oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-297)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl