komfortowe i eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych od 5 stycznia 2020 roku. Cena – 2 600 złotych miesięcznie. Powierzchnia 63 metry kwadratowe. III piętro w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Ekspozycja okien na północ i południe.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + hall + łazienka + loggia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie wyposażone i umeblowane. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest na pewno jego atrakcyjna lokalizacja blisko rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia luksusowego apartamentu pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią ujęty w cenie samodzielny garaż. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-322)

Kontakt:
e-mail: t.nowosiad@wgn.pl

x (x)