slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Studio / 1 pokój / kawalerka. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1967 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 750 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 37 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na dłuższy czas i na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + korytarz + łazienka z wc + salon/sypialnia + kuchnia. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się też doskonałą lokalizacją w niedalekiej odległości od rozbudowanej infrastruktury: punktów usługowych, szkół, sklepów, placów zabaw, parków etc. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami ucieszą liczne miejsca parkingowe przed blokiem.

Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5944).

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl