slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Poznań

Apartament do wynajmu Poznań

Luksusowy apartament na wynajem w Poznaniu (wielkopolskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 41 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o 6 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w samym centrum miasta, blisko Starego Rynku oraz najpopularniejszych poznańskich uczelni. Na wyciągnięcie ręki wszelkiego rodzaju sklepy oraz usługi zaspokajające codzienne potrzeby. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa również swoim przestronnym, eleganckim i komfortowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany młodym, pracującym osobom, parom albo singlom bez dzieci. Dużym atutem jest tu brak dodatkowego czynszu administracyjnego.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament do wynajmu na minimum 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata za pośrednictwo dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu + VAT. Skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na spotkanie. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-29)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl