efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Luksusowy apartament na wynajem w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 60 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – południe oraz 3 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest kompletnie wyposażone w sprzęt AGD i RTV i umeblowane. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją na terenie osiedla budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury w postaci: sklepów, przychodni zdrowia, restauracji, szkół, przedszkoli etc.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. + jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie prowizyjne pośrednika w wysokości jednomiesięcznego czynszu plus 23% VAT. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17545)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl