slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 48,16 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na III piętrze w kamienicy. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 999 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją w samym centrum. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje także eleganckim i nowoczesnym wnętrzem z podziałem na:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalacje elektryczne oraz wodne, piony kanalizacyjne, drzwi wewnętrze i zewnętrzne, położono panele na podłogach, a ściany pomalowano i wygładzono. Ekskluzywny apartament do wynajmu zaaranżowany przez znanego projektanta. Duże wrażenie robi tu efektowne oświetlenie LED-owe. Luksusowy apartament na wynajem wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13533)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl