slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 35 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na parterze w budynku z 2009 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 550 zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Cena luksusowego apartamentu na wynajem pozostaje do uzgodnienia ze zdecydowanym klientem.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa elitarną lokalizacją na terenie poszukiwanej inwestycji deweloperskiej. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– łazienka
– balkon
– przedpokój
– sypialnia
– pokój dzienny
– kuchnia.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ogrzewany z własnej kotłowni, która znajduje się w pomieszczeniu piwnicznym. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. (105-9370)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl