slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 000 zł i powierzchnia 57,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 903 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje prestiżową lokalizacją w sercu miasta. W zasięgu wzroku kluczowe punkty usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Nie brakuje tu przepięknych terenów zielonych i rekreacyjnych. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób szukających komfortu, spokoju i bliskości natury, a jednocześnie ceniących sobie dogodną lokalizację w centrum.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może przestronnym, eleganckim wnętrzem zaprojektowanym w minimalistycznym stylu:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament do sprzedaży uchodzi za wymarzone miejscem do życia. Zapraszamy do kontaktu mejlowego w celu umówienia się na bezpłatne spotkanie oraz prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14240)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl