slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cyp). Kawalerka/studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 404 032 zł i powierzchnia 46 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy jeden pokój wykończony materiałami najlepszego sortu. Standard deweloperski. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 783 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód, luksusów, prestiżu i w poczucie bezpieczeństwa. O to ostatnie troszczy się wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się także jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także swoim komfortowym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także swoją lokalizacją w pobliżu wielu udogodnień, jak np.: gabinety masażu, sauny, łaźnie tureckie, SPA, boiska do koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, winiarnie, sale do judo i jogi, sale fitness, sale gier dla nastolatków, ogrody, przedszkole, mini klub, place zabaw dla dzieci, aquapark, baseny, bankomaty, wypożyczalnie samochodów, punkty usługowe, apteki, markety, bary, wykwintne restauracje. Duża zaletą jest także tutejszy klimat gwarantujący słońce przez dziesięć miesięcy w roku. Blisko stąd na plaże, do morza etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-529)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl