nowocześnie urządzona kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 275 tys. zł i powierzchnia 38 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone zostało materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 237 zł/m2. Zamieszczone zdjęcia są przykładowe z poprzedniej realizacji o podobnym układzie pokazujące standard i jakość wykończenia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją blisko znanego centrum handlowego, apteki, placów zabaw, licznych sklepów. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje duża liczba miejsc parkingowych. Wszystkie pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie przeszły remont, kiedy to między innymi:
– ułożono płytki w kuchni i łazience
– wymieniono stolarkę zewnętrzną i wewnętrzną
– wyrównano podłogi
– podwieszono sufity
– położono na ścianach gładzie gipsowe
– wykonano zabudowy karton gips
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną
– wymieniono instalację elektryczną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem, wygodą i europejskim standardem: balkon + łazienka + garderoba + sypialnia + aneks kuchenny + pokój gościnny/sypialnia. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9075)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl