po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 649 000 złotych. Powierzchnia 48 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 13 521 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. II piętro w 7-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2017 roku.

Prestiżowa lokalizacja na pograniczu Oliwy i Przymorza to kolejna z dużych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Osiedle wyróżnia się wyszukanym designem współtworzonym przez trójmiejskich artystów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle eleganckie: na sufitach sztukateria, parkiet olejowany ułożony w jodełkę, ukryte karnisze, hiszpański marmur w łazience, wysokiej jakości armaturą światowej marki etc. Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. system automatycznego sterowania temperaturą czy wideodomofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w raz z dużą komórką lokatorską (4,11 m2) w cenie. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce parkingowe w cenie 15 000 zł. Na osobną uwagę zasługuje doskonała lokalizacja w cichej okolicy, w samym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura biznesowa, usługowo-handlowa, edukacyjna oraz rekreacyjno-sportowa. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale – doskonale nadaje się zarówno do mieszkania, jak i pod inwestycję.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-90)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl

x (x)