nowoczesne i minimalistyczne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 521 000 złotych. Powierzchnia 42 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 12 405 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż typu studio, kawalerka, 1 pokój w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1900 roku. Ekspozycja okien w kierunku północny wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest prawdziwą perłą na trójmiejskim rynku nieruchomości i gratką dla inwestorów. Oprócz wspominanego już wysokiego standardu oraz najlepszej jakości użytych materiałów luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca prestiżową, atrakcyjną lokalizacją nieopodal nabrzeża Motławy, co pozwala poczuć atmosferę Starego Miasta. Wszystkie turystyczne atrakcje na wyciągnięcie ręki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w dobrze zachowanej i odremontowanej kamienicy z domofonem. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy ogólnodostępny parking w pobliżu.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są po generalnym remoncie, łącznie z instalacją hydrauliczną, elektryczną oraz grzewczą, a także wymienioną stolarką okienną i drzwiową. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu dzięki m.in. niskiemu czynszowi. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy: l.wronka@wgn.pl

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-53)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl