slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,39 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 532 zł/m2. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 523 779 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych klientów ceniących bliskość z naturą, wygodę oraz prestiż. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z:
– obligatoryjnym, naziemnym miejscem parkingowym (dodatkowo płatne: 10 tys. zł)
– obligatoryjnym pomieszczeniem piwnicznym (dodatkowo płatne: 2,5 tys. zł/mkw.).

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo, którego strzegą antywłamaniowe drzwi. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu olśniewa zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. W poczet zalet koniecznie trzeba zaliczyć także jedną z najbardziej poszukiwanych w całym Trójmieście lokalizację. To raj dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie kluby fitness, korty tenisowe oraz otaczające, rekreacyjne tereny, które zapraszają do rowerowej oraz pieszej turystyki. W pobliżu znajdziemy także dwa słynne jeziora. Na wyciągnięcie ręki mamy z kolei niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: punkty usługowe, sklepy, pocztę, obiekty kultu religijnego, przychodnię zdrowia, place zabaw, przedszkola, szkoły. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum, jak i na obwodnicę. Na koniec nie można zapomnieć o najbliższej okolicy, czyli prestiżowym osiedlu, które jest zamknięte i ogrodzone. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1305)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl