nowocześnie zaaranżowana kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 107,36 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 089 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 439 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym designie na dwóch poziomach:
POZIOM PIERWSZY: część otwarta-wspólna + wypoczynkowa-gościnna + przedpokój + kuchnia + jadalnia + balkon + łazienka
POZIOM DRUGI: część zamknięta-sypialniana: 2 sypialnie + garderoba + łazienka.
Na osobną uwagę zasługuje oryginalne i efektowne oświetlenie nadające każdemu wieczorowi indywidualnego klimatu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu naszpikowane jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. ukryte pod sufitem podłączenia do głośników, klimatyzacja.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się nie dalej jak 3 kilometry od centrum miasta. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, dyskonty popularnych sieci, markety, cukiernie, poczta, apteka, gabinety lekarskie, punkty gastronomiczne, place zabaw, obiekty sportowe, warsztat samochodowy, stacje paliw, myjnie samochodowe etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi znanej marki). Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry, a także ogół, oraz na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2980)

Kontakt:
e-mail: s.dymacz@wgn.pl