Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 31,08 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 239 zł/m2. Kamienica z 2021 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 225 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferowany w standardzie deweloperskim. To duża zaleta, gdyż nowi lokatorzy będą mogli wykończyć go zgodnie ze swoim gustem, potrzebami oraz przy użyciu wybranych przez siebie materiałów wykończeniowych. Właścicieli aut ucieszy parking w podwórzu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim dużym potencjałem. To znakomita propozycja nie tylko do zamieszkania dla rodziny, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym wynajmie, a nawet lokal do prowadzenia biura.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także rewelacyjną lokalizacją w Śródmieściu, na obrzeżach centrum. Nie brakuje tu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: sklepów, drogerii, punktów usługowych, gastronomicznych, dyskontów, kościołów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3034)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl