slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 550 tys. zł i powierzchnia 53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 377 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją w pobliżu centrum. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią opcję zakupu miejsca postojowego na zewnątrz i/lub pod budynkiem (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży obejmuje widoczne wyposażenie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dotychczas przez nikogo nie był zamieszkały (wyposażenie jest kompletnie nowe). W poczet zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać nowoczesne, efektowne oświetlenie nadające charakteru i klimatu w zależności od pory dnia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie: kuchnia + pokój dzienny + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo kupujący zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Wraz z właścicielami zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Podczas prezentacji ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży najpotrzebniejsze będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3587)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl