slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 123 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 22 801 zł/m2, co daje 2 804 552 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w atrakcyjnej oraz poszukiwanej na rynku okolicy. W najbliższym sąsiedztwie bogate zaplecze handlowo-usługowe:
– bary;
– kawiarnie;
– restauracje;
– parki;
– mariny;
– markety;
– sklepy;
– pola golfowe;
– centra handlowe.
W częściach wspólnych osiedla znajdziemy pomieszczenia magazynowe, garaże, baseny, ogrody, place zabaw etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim lokatorom niezapomniane widoki z okien. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym i urządzonym w jasnych barwach wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym amatorom gry w golfa, a także szeroko rozumianej gastronomii oraz wypoczynku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-81)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl