slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torreblanca)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torreblanca)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torreblanca (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 91 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 311 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 029 300 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki standard bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także fantastyczną lokalizacją na zboczu wzgórza, blisko malowniczych plaż. Właściciele aut z pewnością docenią przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Olbrzymim udogodnieniem dla wszystkich będzie obecność komórki lokatorskiej. Co więcej, w częściach wspólnych znajdziemy takie luksusy jak: salę kinową + siłownię + saunę z biczami wodnymi i hydromasażami + strefę SPA z krytym basenem i podgrzewaną wodą + odkryty basen z chlorowaną słoną wodą. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje nowoczesnym stylem wykończenia wnętrza, a także imponującymi widokami na góry oraz morze.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9615)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl