widok od frontu na elewację kamienicy, gdzie znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 1935 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 246 zł/mkw. ,a także położeniem na bezpiecznym parterze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 183,7 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 780 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także dużym potencjałem gospodarczym (wynajem pokoi). Sprzyja temu lokalizacją w uzdrowiskowej okolicy. W pobliżu mamy:
– sanatoria
– pijalnie wód
– park solankowy
– tężnie solankowe
– SPA
– ogrody papieskie
– lokale z dancingami
– markety
– sklepy
– korty tenisowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– hol
– taras
– główna łazienka
– kuchnia
– 7 pokoi z łazienkami
– pomieszczenie gospodarcze.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy zarówno garaż, jak i liczne miejsca parkingowe. Nowi lokatorzy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującej się na terenie posesji wydzielonej strefie do grillowania. Luksusowy apartament na sprzedaż bez jakichkolwiek obciążeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Zapraszam na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3960)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl