stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocław (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1980 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 345 000 złotych (4 707 zł/mkw.) a także dużą powierzchnię 73,3 mkw. Wystawa okien: wschód – zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią dużą ilość miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– 3 sypialnianie
– korytarz
– łazienka
– wc.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje dębową zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany rodzinom z dziećmi. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4182)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl