slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 46,9 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 478 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 210 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom nie tylko wygodę i komfort na europejskim poziomie, ale również bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z wieloma udogodnieniami, jak np. piwnica, zabudowa kuchenna, sprzęt AGD itp. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: wc + łazienka + przedpokój + kuchnia + pokój dla dziecka + balkon + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje niektóre elementy umeblowania/wyposażenia i wciąż pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dodatkowo atrakcyjną lokalizacją w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Na rodziny z małymi dziećmi czeka pobliski plac zabaw. Osoby zmotoryzowane ucieszy garaż oraz liczne miejsca postojowe. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4594)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl