slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37,5 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8,4 tys. zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 315 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca estetycznie odremontowanym wnętrzem o następującym układzie pokoi i pomieszczeń: łazienka z wc + sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny. Właściciele aut ucieszą miejsca parkingowe przed blokiem.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy. Nieopodal bogate zaplecze handlowo-usługowe: punkty usługowe + apteki + przychodnie zdrowia + sklepy + żłobek + przedszkole + plac zabaw + centrum handlowe + obiekty sportowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (na przykład bezpieczny kredyt 2%).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1520)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl