slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 66,16 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 976 zł/m2, co daje 660 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu i wygody. W jego wnętrzu znajdziemy na przykład ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + taras + przedpokój + schowek + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + łazienka z wc + garderoba. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe przy ulicy.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie zaprojektowanym i wyposażonym wnętrzem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją na lubianym i poszukiwanym na rynku osiedlu z dala od miejskiego zgiełku. W zasięgu wzroku znajdziemy sklepy, markety, galerie handlowe, hotel, szpital, ośrodek rehabilitacji, punkty usługowe oraz przepiękne parki i tereny zielone. W okolicy dominuje niska zabudowa szeregowa. Luksusowy apartament do sprzedaży z estetycznie wykończonym ogrodem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1568)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl