slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65,74 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 002 zł/m2. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 789 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem: przedpokój + łazienka + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy prywatne miejsce postojowe + komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją na terenie zamkniętego, nobilitującego osiedla. W zasięgu wzroku szkoły, punkty usługowe, siłownie, place zabaw, sklepy, park, przedszkole. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum Katowic, jak i miast ościennych. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną, bezpieczną i cichą. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z przepięknym ogrodem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2914)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl